Першість Ніжинського агротехнічного коледжу з гандболу

З цього навчального року започаткований чемпіонат з гандболу на першість Ніжинського агротехнічного коледжу, який проходив на протязі двох тижнів в спортивному залі інституту з 19 лютого по 27 лютого. В змаганнях активну участь взяли студенти майже усіх академічних груп, які прагнули показати свою майстерність у цьому виді спорту. Організатором чемпіонату були ГО «СК «Прометей» та циклова комісія з фізичного виховання. Усі матчі змагань проводив і судив старший викладач, тренер з гандболу Марущак П.Д.
     На першому етапі турніру визначено лідери курсів, між якими і були проведені стикові матчі. Найкращі результати показали команди академічних груп: АН-151, АН-161, АН-171, КН-151, ПС-161, ЕН-161.
     В результаті фінальних ігор в запеклій боротьбі стали відомі команди переможців турніру. Третє місце посіла команда групи ПС-161, другими були гандболісти із групи ЕН-161, а чемпіонами першості коледжу з гандболу стала команда групи АН-161.
         Всі переможці нагороджені дипломами, солодощами, а чемпіони отримали перехідний кубок турніру. Нагороджували переможців першого чемпіонату з гандболу серед студентів Ніжинського агротехнічного коледжу голова ГО «СК «Прометей» Марущак П.Д., керівник фізичного виховання Булавенко Ю.К., викладач фізичного виховання Кузьмін В.В.
         Бажаємо студентам успіхів в подальших перемогах та високих досягнень в спорті!