ПІДСУМКИ ТИЖНЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ З ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ ТА СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ

       З 06 по 10 травня в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України проходив тиждень циклової комісії з електроенергетики та систем автоматизації, у рамках якого викладачі, що забезпечують фахову підготовку майбутніх спеціалістів цієї галузі, організували і провели ряд заходів.
       Напевно, на сьогоднішній день важко знайти більш важливі галузі, ніж енергетика та автоматика, адже саме від них залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить фахівців спеціальностей «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» одними з найбільш затребуваних на ринку праці, а професії – найпрестижнішими.
       Тиждень циклової комісії – це своєрідна можливість продемонструвати досягнення та творчі здобутки. Проведення подібних заходів сприяє активізації діяльності викладів, підвищенню ефективності навчальної та наукової діяльності здобувачів освіти.
       Протягом тижня команди учасників демонстрували неабиякий азарт у нелегких інтелектуальних та практичних змаганнях, але переможцем, як завжди, став тільки один… Отож, за результатами конкурсів перемогу здобула команда «Вольтаж», кожен з учасників якої отримав сертифікат на 20 балів, ІІ місце посіла команда «Розряд», отримавши сертифікати на 15 балів, ІІІ місце – команда «Кулеметники» із сертифікатами на 10 балів. Учасники команди «Автоматчики» за участь отримали сертифікати на 5 балів. Усі, хто брав участь у заходах, дізналися багато нового та корисного для майбутньої професійної діяльності та отримали величезну порцію гарного настрою.
       На завершення робочого тижня було підведено підсумки, в обговоренні яких взяли участь викладачі циклової комісії та завідувач відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації Олександр Ландик. Крім того, під час зустрічі представники команд електриків і автоматчиків представили у вигляді презентацій своє бачення обраних професій у світлі сучасних технологій.          Підсумовуючи переглянуті матеріали варто підкреслити, що студенти обох спеціальностей мають велику можливість вплинути на енергетичний ландшафт нашої країни та забезпечити її стабільний розвиток.

 

 

 

 

 

 

       Щиро дякуємо викладачам, студентам і запрошеним фахівцям, завдяки зусиллям яких відбувся згуртований, неймовірно цікавий, пізнавальний та емоційний тиждень.
 
Наталія Соломко,
 голова циклової комісії з електроенергетики
та систем автоматизації

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111