20 червня відбувся захист дипломних проектів на циклової комісії з обслуговування та ремонту електротехнічних установок і систем автоматизації. До захисту було допущено 11 студентів спеціальності 5.05020201 «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва».
![](/media/foto/news/news_20190626_053.jpg)
Студенти захищали свої дипломні проекти перед Державною кваліфікаційної комісією в складі голови комісії к.т.н., доцента кафедри НУБіП України Болбота І.М., членів Олешка М.І., Соломко Н.О., та секретаря Залозного Р.В.
![](/media/foto/news/news_20190626_056.jpg)
Тематика досліджень студентів стосувалася актуальних питань з автоматизації сільського господарства. Доповіді, заздалегідь підготовлені студентами, були короткими та змістовними. У презентаціях зазначалися тема дипломного проекту, характеристика об’єкту проектування, технологія виготовлення або виробництва продукції, опис технологічних процесів.
![](/media/foto/news/news_20190626_059.jpg)
Усі роботи отримали позитивні оцінки, а їх авторам присвоєно кваліфікацію техніка-електромеханіка сільського господарства.
Викладачі циклової комісії з обслуговування та ремонту електротехнічних установок і систем автоматизації вітають студентів із успішним захистом і бажають творчих та професійних звершень.
Наталія Соломко, голова циклової комісії з організації та ремонту
електротехнічних установок і засобів автоматизації