З 29 березня по 05 квітня 2019 року у коледжі проходив тиждень загальнотехнічних дисциплін під час якого було проведено цілий ряд заходів.
![](/media/foto/news/news_20190411_043.jpg)
29 березня викладач Дейнека С.М. організував екскурсію до сервісного центру МВС України для студентів третього курсу спеціальності „Агроінженерія”, а також провів практичне заняття на місцевості з дисциплін „Правила дорожнього руху” та „Основи керування автомобілем”, де студенти в реальних умовах мали можливість перевірити знання дорожніх знаків, розмітки доріг, правил кругового руху.
Цього ж дня кандидат технічних наук Дяченко Л.А. провела відкрите заняття з дисципліни „Основи технічної механіки” у групі ПН171 на тему: „Ланцюгові передавачі”.
![](/media/foto/news/news_20190411_047.jpg)
02 квітня викладачі циклової комісії та методист навчально-методичного підрозділу Лавська Н.В. відвідали відкрите лекційне заняття в групі МН171 на тему:„Обробка на токарних верстатах” викладача Падалки М.М.
![](/media/foto/news/news_20190411_051.jpg)
03 квітня для студентів групи АН171 була організована конкурс-гра „Незвичайне креслення”. Чотири команди під назвами: „Кресленики”, „Олівці”, „Ескізи” та „Акварель” виконували різні завдання. Студенти з великою активністю і задоволенням працювали в чотирьох напрямах „Проекції”, „Оптичні ілюзії”, „Логічні завдання”, „Практичні завдання”. Перше місце, зі значною перевагою, зайняла команда „Олівці”, де капітаном була Полтавець Юлія, друге місце, з однаковими балами, посіли „Кресленики”, „Ескізи” та „Акварель”.
![](/media/foto/news/news_20190411_054.jpg)
04 квітня викладачі циклової комісії разом зі студентами груп МН171 та МС181ск відвідали регіональний центр зварювальних технологій на базі Ніжинського професійного аграрного ліцею, де ознайомилися з новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, обладнання та інструментів, та стали учасниками майстер-класу з різних методів зварювання і плазмового різання.
![](/media/foto/news/news_20190411_056.jpg)
05 квітня викладачі Дейнека С.М. та Шкодин А.В. провели для студентів груп КН161, АН161 та МН161 тренінг з надання долікарської допомоги потерпілим в дорожньо-транспортній пригоді.
Крім того, протягом тижня студенти і викладачі коледжу мали можливість ознайомитися із творчими роботами талановитих студентів, які виконані в різних манерах графіки.
Приходько Світлана,
голова циклової комісії загальнотехнічних дисциплін