Підведення підсумків проведення тижня загальнотехнічних дисциплін

       З 29 березня по 05 квітня 2019 року у коледжі проходив тиждень загальнотехнічних дисциплін під час якого було проведено цілий ряд заходів.

       29 березня викладач Дейнека С.М. організував екскурсію до сервісного центру  МВС України для студентів третього курсу спеціальності „Агроінженерія”,  а також провів практичне заняття на місцевості з дисциплін „Правила дорожнього руху” та „Основи керування автомобілем”, де студенти в реальних умовах мали можливість перевірити знання дорожніх знаків, розмітки доріг, правил кругового руху.

 

       Цього ж дня кандидат технічних наук Дяченко Л.А. провела відкрите заняття з дисципліни „Основи технічної механіки” у групі ПН171 на тему: „Ланцюгові передавачі”.

       02 квітня викладачі циклової комісії та методист навчально-методичного підрозділу Лавська Н.В. відвідали відкрите лекційне заняття в групі МН171 на тему:„Обробка на токарних верстатах” викладача Падалки М.М.

       03 квітня для студентів групи АН171 була організована конкурс-гра „Незвичайне креслення”. Чотири команди під назвами: „Кресленики”, „Олівці”, „Ескізи” та „Акварель” виконували різні завдання. Студенти з великою активністю і задоволенням працювали в чотирьох напрямах „Проекції”, „Оптичні ілюзії”, „Логічні завдання”, „Практичні завдання”. Перше місце, зі значною перевагою, зайняла команда „Олівці”, де капітаном  була Полтавець Юлія, друге місце, з однаковими балами, посіли „Кресленики”, „Ескізи” та „Акварель”.

       04 квітня  викладачі циклової комісії разом зі студентами груп МН171 та МС181ск відвідали регіональний центр зварювальних технологій на базі Ніжинського професійного аграрного ліцею, де ознайомилися з новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, обладнання та інструментів, та стали учасниками майстер-класу з різних методів зварювання і плазмового різання.

      05 квітня викладачі Дейнека С.М. та Шкодин А.В. провели для студентів груп КН161, АН161 та МН161 тренінг з надання долікарської допомоги потерпілим в дорожньо-транспортній пригоді.

       Крім того, протягом тижня студенти і викладачі коледжу мали можливість ознайомитися із творчими роботами талановитих студентів, які виконані в різних манерах графіки.
Приходько Світлана,
голова циклової комісії загальнотехнічних дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111