ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ТИЖНЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ

     
       З 15 по 19 жовтня у коледжі проводився тиждень циклової комісії електроенергетики та систем автоматизації, у рамках якого викладачі, які забезпечують фахову підготовку майбутніх спеціалістів цієї галузі, організовували і проводили різні заходи. У процесі нашої плідної роботи живуть щастя пізнання, радість спілкування, атмосфера творчості, єдність студента і викладача.
        Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.
        Тиждень циклової комісії – це своєрідний звіт про роботу  викладачів та студентів, можливість продемонструвати досягнення та творчі здобутки. Його проведення сприяє активізації діяльності викладів, підвищенню ефективності освітньої роботи серед студентів.
        15 жовтня проведено інтелектуальну гру «Кмітливі електрики та автоматики», у якій брали участь студенти груп ЕН171, ЕН161, АН171, АН161. Викладачі циклової комісії підготували надзвичайно цікаві та захоплюючі квести для учасників даного дійства. Змагалися чотири команди: «Діти Зевса», «Комета», «Ардуіно», «Найквіст». Капітани команд представили назву, девіз  і характеристику кожного учасника.

        16 жовтня була проведена практична гра «Кращий за професією», під час якої перед кожною бригадою було поставлено індивідуальне завдання однакової складності. Роботи виконувалися під чітким керівництвом викладача та наглядом журі циклової комісії. У ході конкурсу студенти відпрацьовували навики з монтажу схем освітлювальної мережі та паяння. Групи студентів робили монтаж та демонтаж електричних схем проводок за наданою кількістю електричних елементів. За визначений час усі групи виконали завдання якісно, за всіма правилами монтажу. Після перевірки на правильність зібрані електричні кола вмикалися в електричну мережу і було підтверджено правильність і якість монтажу.

       17 жовтня відбулася ознайомча екскурсія до ДП НВК «ПРОГРЕС» і ПП «3D Print» та проведене відкрите заняття з дисципліни «Теорія автоматичних регуляторів» для студентів групи АН171 на тему: «Дослідження автоматичної системи  на стійкість. Критерій Михайлова» (викладач Роман Залозний).
        18 жовтня відбувся Круглий стіл «Перспективи майбутньої професії», який  проводився у формі дискусії, під час якої кожна команда представила, у вигляді презентацій, свої бачення обраної професії у світлі сучасних технологій. Переглянули цікаві відеоролики про переваги обраних професій та перспективи розвитку технологій.

       У кінці тижня були підведені підсумки, в обговоренні яких брали участь усі члени циклової комісії. Протягом тижня гравці команд проявили неабиякий запал у нелегкому інтелектуальному та практичному бою, але переможець, як завжди, тільки один… Отож, перемогу здобула команда «Андуіно», ІІ місце посіла команда «Діти Зевса», ІІІ місце – «Комета». Учасники отримали величезну порцію хорошого настрою, сертифікати за активну участь та солодкі подарунки.
 

        Дякуємо студентам і викладачам за активність, креативність і високий рівень підготовки, а нашим партнерам – за сприяння у проведенні подібних заходів.
 
Наталія Соломко, голова циклової комісії
електроенергетики та систем автоматизації

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111