Студенти груп ОН191 та ПН181 Ніжинського фахового коледжу НУБіП України у рамках виховної години з кураторами Терещенко І.М. та Федоренко Л.В. відвідали столицю України.
![](/media/foto/news/news_20210917_017.jpg)
Розпочали з водно-інформаційного центру (неофіційна назва Музей води), який був відкритий 24 травня 2003 року у спорудах першого київського централізованого водогону. Експозиція центру розповідає про роль води у природі та житті людей, про історію Київського водогону, технології очищення та транспортування води до споживача, водовідведення та очищення стічних вод.
Під час подорожі в світ води можна спостерігати за таненням льодовиків, зародженням дощу та виверженням гейзерів. Можна змінити русло річки на макеті, побавитися з великими мильними бульбашками, перевірити силу на водяному насосі, познайомитися із живими рибами – японськими коропами.
![](/media/foto/news/news_20210917_010.jpg)
Продовжили свою подорож через пішохідно-велосипедний міст довжиною 216 метрів, зведений в центральній частині Києва, де мали можливість зробити світлину в сувенірній «Київській газеті».
Екскурсія була цікавою та пізнавальною і студенти незчулися як швидко вона підійшла до завершення. Додому всі поверталися задоволені, натхненні побаченим і почутим та будували плани щодо наступних цікавих подорожей.
Ірина Терещенко, класний керівник групи ПН181
Людмила Федоренко, класний керівник групи ОН191
![](/media/foto/news/news_20210917_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_005.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_013.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_014.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210917_020.jpg)