Подорож історико-культурними місцями Чернігівщини

 

Утравні,традиційно, профспілковий комітет коледжу організовує для кращих студентів навчального закладу цікаву та захоплюючу подорож історико-культурними місцями Чернігівщини
       Прекрасного травневого дня група студентів Ніжинського агротехнічного коледжу вирушила в ознайомчу подорож цікавими місцями Чернігівщини. Маршрут був спрямований доКорюківки з її кінно-спортивним комплексом «Бреч».

Першою зупинкою стала Сосниця. Студенти з великою цікавістю оглянули  літературно-меморіальний музей, присвячений життю і творчості видатного українського кінорежисера, класика світового кінематографу, сценариста, письменника і художника Олександра Петровича Довженка. На пам'ять залишилася світлина біля пам’ятника славетному земляку на території музею.
       Наступним пунктом на маршруті було містоМена. Тут відвідали зоопарк (зоологічний парк загальнодержавного значення), який  є чудовою зоною відпочинку.

         Наостанок познайомилися з кінно-спортивним комплексом «Бреч». Студенти мали можливість дуже близько «поспілкуватися» з  кіньмиганноверської породи, які народжені для того, щоб показати свою силу, грацію та красу в спорті.
       На зворотному шляху група зупинилася відпочити на березі річки Убідь, яка впадає в Десну. Зачарована Десна наразі вбралась у велике водопілля ймилувала очі своєю красою.
 
Голова профспілкового комітету
Петро Дейкун

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111