ПОДОРОЖ ОКЕАНОМ РІДНОЇ МОВИ

        27 лютого в рамках Тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та з нагоди Міжнародного дня рідної мови було проведено вікторину знавців мови «Подорож океаном рідної мови». У протистоянні зійшлися дві команди – «Калина» (група КН 181) та «Числівник» (група АН 181). Мандри океаном мови були цікавими та пізнавальними, команди продемонстрували свою ерудицію, кмітливість, здатність застосовувати на практиці знання та вміння.

        Вирушивши з порту «Представлення команд», гравці побували в пунктах «Народ скаже,як зав’яже», «Знавці приказок та прислів'їв», «Знавці фразеологізмів», «Мовне асорті», «Скажи без затримки», «Конкурс уболівальників», «Словникар», «Творча майстерня».Трудилися згуртовано, творчо та завзято, робота кипіла. У напрямку до фінішу спритнішою, більш обізнаною виявилася команда «Калина», яка й виборола  перемогу. Солодкі призи та сертифікати переможця й учасника конкурсу командам вручила голова журі конкурсу – заступник директора з навчально-виховної роботи Шеїн Т.В.

       У ході заходу всі ще раз переконалися, що українська мова одна з наймилозвучніших та найбагатших мов світу і всі ми повинні її плекати й берегти, бо «На мову не бува престижних мод. Допоки є в нас мова, ми не бидло, Не покручі й безбатченки Народ!»
 
Ольга Кисла, викладач української мови

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111