Подорожі – невід’ємна частина життя людини, адже вони розширюють кругозір, дозволяють познайомитися з цікавими та інколи неординарними культурами, дають можливість наповнити життя енергією та драйвом.
![](/media/foto/news/news_20210924_009.jpg)
Саме тому члени екологічного гуртка «Життя в стилі ЕКО» вирушили на захід України: неймовірно приваблювала Гуцульщина – край вівчарів і трембіти, вибухового колориту та чаруючих гір.
![](/media/foto/news/news_20210924_007.jpg)
Спочатку було невеличке містечко Ворохта. Добрі та щирі люди, захоплюючі краєвиди полонили наші серця. У повній красі та оригінальності тут перед нами постали традиції прикарпатців – повсякдення та традиційне гуцульське весілля, на якому кожен із нас відчув себе частинкою цього дійства, адже мав зможу вдягнутися в національний одяг цього регіону України.
![](/media/foto/news/news_20210924_012.jpg)
У селищі Верховина відвідали Музей вишиванки, Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів імені Романа Кумлика та Музей гуцульської магії.
![](/media/foto/news/news_20210924_014.jpg)
Наступного дня маршрут пролягав у гори, а саме в Горганський масив. Одна з гір Українських Карпат, Магура, була підкорена нами. Незабутні відчуття й краєвиди назавжди залишили неперевершені емоції в наших душах.
![](/media/foto/news/news_20210924_016.jpg)
Далі були вибухові прогулянки на позашляховикові, любування красою Карпат, а також захоплюючі подих польоти на зіплайні.
![](/media/foto/news/news_20210924_018.jpg)
Подорож удалася! Позитивні емоції переповнили всіх.
Закінчити хочу словами святого Аугустина: «Світ – це книжка. І той, хто не подорожує, читає лише одну сторінку». Тож намагаймося прочитати якнайбільше!
Лозицька Яна, староста гуртка,
Савченко Ірина, керівник наукового гуртка «Життя в стилі ЕКО»
![](/media/foto/news/news_20210924_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210924_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210924_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210924_020.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210924_021.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210924_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210924_027.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210924_024.jpg)