Кажуть, колись один із письменників вибудував своєрідну шкалу людських радостей. У цьому переліку були багатство, любов, слава, влада. Кожна з цих радостей не могла наситити людське життя повністю. І тільки на вершині цієї шкали сіяла величним світлом вища радість, яка може завоювати людину повністю, – радість творчості.
![](/media/foto/news/news_20210616_032.jpg)
Сьогодні на базі Територіального центру соціального обслуговування відбулося поетичне рандеву, де студенти і співробітники мали можливість продекламувати як власні поетичні твори, так і відомих українських письменників, а допомогли їм у цьому чудові ведучі заходу Бушак Крістіна та Сурмачевський Микола.
![](/media/foto/news/news_20210616_034.jpg)
Присутні із задоволенням поринули у світ поезії Василя Симоненка, Володимира Сосюри, Івана Франка, Лесі Українки, Ліни Костенко, Олеся Гончара, Тараса Шевченка.
![](/media/foto/news/news_20210616_036.jpg)
Як завжди приємно вразили автори власних поетичних творів, наші студенти – Володимир Скрипніченко, Ольга Кривенко, Роман Мішок, Яна Лозицька, а також ніжинська поетеса Ірина Малюга.
![](/media/foto/news/news_20210616_038.jpg)
Родзинкою заходу стала презентація збірки поетичних та прозових творів студентів коледжу, до якої увійшли твори Лозицької Яни, Мішка Романа та Кривенко Ольги. І це ще не все: Лозицька Яна оримала довгоочікуваний диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії «ЯwriteR».
![](/media/foto/news/news_20210616_040.jpg)
Своєрідного шарму додавали ліричні пісні у виконанні Сергія Юскевича та традиційне чаювання.
Хочемо подякувати кожному із присутніх за проведений разом час, емоційну й теплу зустріч, а колективу Територіального центру соціального обслуговування – за гостинність та співпрацю!
Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20210616_044.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210616_046.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210616_048.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210616_050.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210616_052.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210616_054.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210616_042.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210616_060.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210616_061.jpg)