ПОХІД ВИХІДНОГО ДНЯ

       Минулі вихідні, студенти групи КН181, провели в палатках поблизу с. Путивськ Новгород-Сіверського району.

       Метою походу вихідного дня був пошук палеонтологічних артефактів. Для цього ми зі студентами обійшли прилеглі яри, піднялися по руслу річечки, що прорізала своє русло в лесових відкладах. І, звісно, відвідали крейдяний кар’єр.

Нажаль, спроба знайти рештки представників фауни льодовикового періоду цього разу не дала результату. У ярах і схилах обривів були лише колонії сучасних птахів та комах (бджолоїдки, оси), а русло річечки виявилося заваленим камінням. Це було зроблено щоб зупинити ерозію полів, що знаходяться вище. Піднімаючись по камінню було двояке відчуття: з одного боку каміння приховало під собою те, що ти шукаєш, а з іншого, – давало повне відчуття гірської, кам’янистої річечки. (хто був у горах той знає це відчуття).

       Крейдяний кар’єр був більш щедрий. У ньому ми знайшли чимало елемнітів та черепашок вимерлих молюсків. Найбільш везучим «шукачем скарбів» виявився Олександр Борис. Також, ми прихопили із собою декілька шматків крейди із вмурованими в неї залишками молюсків.

        Звісно, життя в палатках це не готельний «all inclusive». Наш «all inclusive» кращий! Він включав: ловіння риби, прекрасні краєвиди, теплу Десну, навіть делікатеси у вигляді жаб’ячих лапок та молюсків.

        На кінець хочу подякувати студентам за їх наполегливість та згуртованість і побажати побачити ще багато-багато цікавих місць, пережити безліч незабутніх вражень!

Фото Денис Прокопенко та Олександр Микула.
Олександр Микула, класний керівник групи КН181

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111