ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

       25 листопада для студентів групи ПН171 спеціальності «Транспортні технології» (на автомобільному транспорті) згідно з навчальним планом дисципліни «Організація автомобільних вантажних перевезень» викладачем циклової комісії з транспортних технологій Віктором Горбачем на базі філіалу Ніжинського елеватору компанії «Кернел» було проведено практичне заняття «Навантажувально-розвантажувальні роботи на автомобільному транспорті».

       Kernel Holding S.A – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогоспо-дарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж у 80 країн світу. Ознайомитись з більш детальною інформацією щодо діяльності компанії Кернел можна за посиланням https://www.kernel.ua/.

       Під час заняття студенти ознайомились із сучасними підходами роботи підприємства, організацією приймання та розвантаження автомобільних транспортних засобів при перевезенні зернових культур та їх подальшим перевантаженням на залізничний транспорт за змішаною системою перевезень. Перспективна пропускна здатність підприємства становить 500 великовагових автопоїздів на добу.

       Менеджер з підбору персоналу Аліса Маленко ознайомила з програмами, розробленими для студентів і випускників закладів освіти з метою їх стажування та подальшого працевлаштування.
       Крім того, для студентів був проведений квест і найбільш кмітливі отримали пам’ятні подарунки від компанії Кернел.
Директор Ніжинського елеватору Сергій Герасименко розповів про особливості технологічного процесу на підприємстві та вимоги до персоналу. Наприклад, початок робочої зміни і вихід з території підприємства відбувається тільки через дозволяючий сигнал алкотестера. Через нього, до речі, довелося пройти і студентам.
       Студенти коледжу залишилися вдячними за гарну організацію заняття і теплий прийом адміністрацією компанії Кернел. Бажаємо підприємству подальшого розвитку і успіхів, сподіваємося на подальшу співпрацю.
 
Віктор Горбач,
викладач циклової комісії з транспортних технологій

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111