Практика «Технологія галузі»

ПРАКТИКА «ТЕХНОЛОГІЯ ГАЛУЗІ»
       Навчальна практика «Технологія галузі» є складовою практичної частини навчального процесу, ефективною формою професійної підготовки майбутнього спеціаліста та ставить за мету закріпити і поглибити знання, одержані студентами в процесі навчання. Студенти групи ОН171 разом із керівником практики  Наталією Лавською та класним керівником Наталією Потопальською відповідно до робочої навчальної програми практики.

       2 жовтня 2018 року відвідали Носівську селекційно-дослідну станцію, яку багато років очолює досвідчений керівник, к.е.н. Буняк Наталія.

       Екскурсія ознайомила майбутніх фахівців аграрної сфери із сучасними технологіями виробництва основних видів сільськогосподарської продукції, їх економічній ефективності, вивченню досвіду господарювання наукової установи.

       З роботою селекційно-дослідної станції ознайомив заступник директора Буняк Олександр, який розповів про історію створення Носівської селекційно-дослідної станції, її надання та здобутки. Підкреслив, що сьогодні станція займається селекцією та розмноженням озимого жита та тритикале, ярої пшениці та тритикале, ярого ячменю, вівса, конюшини, люцерни, огірків, цибулі та інших культур.

<

      Про особливості бухгалтерської служби на підприємстві розповіли представники бухгалтерії – Данилко Ірина та Цокота Тетяна, колишні студентки нашого навчального закладу.
      Студенти ознайомилися із роботою науково-дослідних лабораторій станції, будовою та використанням теплиці, закладеним молодим плодоносним садом.
 
Наталія Лавська, керівник практики,
методист навчально-методичного підрозділу

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111