ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ – моральне задоволення, висока самооцінка та висока продуктивність праці

З початком нового навчального року гостро постало питання щодо необхідності запровадження нових методів ведення профорієнтаційної роботи в коледжі. І, звичайно, розширюючи з кожним роком перелік заходів щодо залучення майбутніх абітурієнтів до нашого навчального закладу, дуже важливою і невід’ємною складовою цього процесу залишаються поїздки ініціативними групами в загальноосвітні та професійно-технічні заклади області, що дають змогу особисто зустрітися з їх випускниками, поспілкуватися та відповісти на запитання, які найбільше цікавлять учнів та студентів.

Так, протягом місяця викладачі коледжу об’їхали 13 районів Чернігівщини та відвідали навчальні заклади більше ніж у 90 населених пунктах.

Випускників знайомили з особливостями вступу до коледжу у 2018 році. Майбутнім абітурієнтам було надано детальну інформацію про спеціальності, які можна отримати у навчальному закладі, про перспективи навчання, можливість реалізації ступеневої системи освіти та можливості міжнародного стажування студентів.

Приємно вразило, що школярі та учителі багатьох шкіл області добре знають наш навчальний заклад, оскільки деякі їх випускники були або на даний час є студентами коледжу. До викладачів коледжу було багато запитань, тому що учнів цікавило все: починаючи від інформації про навчальну, культурно-масову роботу, спортивне життя студентів, до вартості за навчання, можливості й умов проживання у студентському гуртожитку. Випускники намагались більше дізнатись про майбутні професії, за якими вони будуть мати можливість працевлаштуватися після отримання диплома молодшого спеціаліста та переваги на ринку праці.

Школярі отримали яскраві й змістовні буклети з відомостями про навчальний заклад, усіх учнів 9-11 класів та випускників професійно-технічних закладів було запрошено відвідати Ніжинський агротехнічний коледж, зокрема взяти участь у Дні відкритих дверей, що відбудеться 18 листопада 2017 року об 11.00.

Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111