Правова допомога

РЕКОМЕНДАЦІЇ
викладачам та класним керівникам академічних груп щодо питань збереження здоров’я та життя, а також захисту прав та інтересів студентів
 
      1. Створений у вільному доступі на сайті МОН України банк педагогічних технологій у рубриці «Корисні посилання щодо теми антибулінгу».
      2. Сценарій роботи гуртка «Вирішення конфліктів мирним шляхом» та факультативу «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе». Режим доступу: https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/protidia-bulingu/1-komplekt-programmediatsiya.pdf.
      3. Відеоролик «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Медіатація – ровесників і ровесниць». Освітній електронний курс «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе». Режим доступу: https://imso.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/vihovna-robota-shvaleni-rukopisi/.
      4. Інформація щодо захисту прав дітей в Україні з урахуванням міжнародних договорів з питань сімейного права. Режим доступу: https://minjust.gov.ua/m/str_19188.
      5. Методичні рекомендації щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами. Режим доступу: https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-metodichnih-rekomendacij-shodo-viyavlennya-reaguvannya-na-vipadki-domashnogo-nasilstva-i-vzayemodiyi-pedagogichnih-pracivnikiv-iz-inshimi-organami-ta-sluzhbami.
      6. Матеріали з питань запобігання та протидії домашньому насильству, розміщені на офіційному сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Режим доступу:https://drive.google.com/file/d/1kbBNPKwOfNWwoLNJ5RaJIvfro7oazdUw/view/
      7. Статистичні дані щодо протидії торгівлі людьми в Україні. Режим доступу:
      8. Електронний банк спецкурсів щодо попередження насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, розміщений на офіційному сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України. Режим доступу:
      9. Результати дослідження щодо обізнаності про ризики торгівлі людьми серед уразливих дітей та молоді України. Режим доступу: 
ttps://iom.org.ua/sites/default/files/infographics_of_survey_key_findings_on_ht_awareness_among_vulnerable_children_and_youth_ukr_0.pdf
       10. Результати опитування «Куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин серед підлітків, які навчаються: поширення й тенденції в Україні: за результатами дослідження 2019 року в рамках міжнародного проекту «Європейське опитування учнів щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин - ESPAD». Режим доступу:
      11. Єдиний звіт про осіб, які вчинили кримінальні правопорушення за січень-червень 2020 р., розміщений на сайті Генеральної прокуратури України. Режим доступу: https://old.gp.gov.ua/ua/stst2011.html?dir_id=113897
 
ІНФОРМАЦІЯ
для учасників освітнього процесу щодо оперативного вирішення питань,
що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини:
 
       Урядова гаряча лінія з попередження домашнього насильства                          1547
      Національна дитяча «гаряча» лінія                                         0800500225 або 116111
      Відповідальні від ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж»:
1) Заступник директора з виховної роботи Шевченко Наталія Олександрівна (навчальний корпус №2, кабінет 316)
2) Провідний юрисконсульт Гусєв Олександр Сергійович (навчальний корпус №2, кабінет 320)
3) Практичний психолог Савченко Ірина Євгеніївна (навчальний корпус №2, кабінет 308)

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111