ПРЕДСТАВНИКИ КОЛЕДЖУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО ГОДИННОГО ЗАБІГУ

21 червня на міському стадіоні «Спартак» відбувся «Годинний забіг Дружби», у якому взяли участь і представники коледжу.

Вдало та результативно для наших спортсменів закінчився 15-хвилинний забіг: перше місце посіла Весненко Катерина, студентка 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування», треті місця – Щукіна Анастасія, студентка 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» та Богдан Олександр, студент 3 курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Переможцями в годинному забігові в своїй віковій категорії стали: Романенко Олександр, черговий по навчальному копусу (1 місце), Булавенко Юрій, керівник фізичного виховання (2 місце), Сахно Володимир, викладач циклової комісії фізичного виховання (2 місце) та Даниш Богдан, студент третього курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (1 місце), який став абсолютним чемпіоном змагань.
Щиро вітаємо наших легкоатлетів з вагомими результатами й бажаємо їм міцного здоров’я,
успіхів та нових спортивних досягнень!!!