Преспектива майбутньої міжнародної співпраці закладів фахової передвищої освіти

       11 листопада за ініціативи Національного Еразмус+ офісу на базі Національної академії педагогічних наук України за підтримки Міністерства освіти і науки України пройшов семінар «Можливості для закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти за програмою Еразмус+», учасником якого стала методист відділень Лариса Павловська. 

       Організатори заходу розповіли присутнім про можливості та перспективи для закладів професійної та фахової передвищої освіти в рамках Програми ЄС Еразмус+.
       Erasmus+ – це програма міжнародної співпраці Європейського Союзу, яка покриває величезну цільову аудиторію, має безліч можливостей як для індивідуальних осіб, так і для організацій, які працюють в чотирьох сферах: освіта, професійна підготовка, молодь і спорт. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів Програми.

       Світлана Шитікова, координатор Проєкту «Національний Еразмус+ Офіс в Україні», підсумувала: «Проєкти завжди інноваційні, вони відповідають тим нагальним пріоритетам реформ, які є важливими сьогодні для України, для того, щоб внести зміни у різних сферах: змінити і вищу освіту,  розвивати молодь, і так само розвивати пріоритет спорту».
 
Лариса Павловська, методист відділень
 
 
 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111