Щороку 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України, який встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році у день прийняття Закону України «Про Збройні Сили України».
День Збройних Сил України – це свято самовідданості та благородства, якими володіють справжні визволителі та оборонці рідної землі. Це свято всіх тих, хто віддає свої знання, мужність, силу та професіоналізм справі оборони України.
![](/media/foto/news/news_20231206_002.jpg)
Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів.
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням і обов'язком справжніх чоловіків та мужніх жінок. Українська армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
Вже дев’ять років День Збройних Сил України відзначається в умовах війни, тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках. На сьогодні військова справа притаманна не тільки чоловікам, її опанували й представниці «слабкої» статі. Жінка на війні – сьогодні не новина. Тож цього дня привітання приймають й представниці жіноцтва, які вірно несуть службу із захисту держави.
![](/media/foto/news/news_20231206_004.jpg)
Але на жаль, війна не буває без жертв і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Серед таких Героїв – студенти та співробітники і нашого коледжу. Схилімо голови перед іменами та подвигами тих героїчних Захисників та Захисниць, які віддали своє життя за Україну, її свободу! Пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях. Світла пам'ять нашим Героям!
![](/media/foto/news/news_20231206_014.jpg)
Дорогі наші військовослужбовці, Захисники та Захисниці України!
Від імені колективу ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України» прийміть найщиріші вітання зі святом і слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі! Висловлюємо щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси України.
Щиро зичимо всім нам найскорішої Перемоги, а нашим Захисникам − козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі! Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій! Бажаємо усім міцного здоров’я, невичерпної енергії і незламної віри, добробуту, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя, а вашим сім’ям – Героїв, які завжди повертаються додому!
Слава Україні! Героям Слава!
З глибокою шаною та повагою
колектив Ніжинського фахового коледжу
НУБіП України