ПРОДОВЖУЄМО ПРОТИПОЖЕЖНІ ТРЕНУВАННЯ

ПРОДОВЖУЄМО ПРОТИПОЖЕЖНІ ТРЕНУВАННЯ
      6 червня 2018 року на базі гуртожитку № 1 нашого коледжу рятувальниками 16 ДПРЧ (м. Ніжин) 4 ДПРЗ Управління ДСНС України у Чернігівській області та членами Добровільної пожежної дружини (ДПД) проведено позапланове протипожежне тренування з питань пожежної безпеки.

      Рятувальниками обстежено об’єкт, виявлено найбільш небезпечні ділянки в гуртожитку та відпрацьовано дії з гасіння пожежі та порятунку умовних постраждалих.

       Згідно тактичного задуму тренувань, в одній із кімнат гуртожитку на другому поверсі виникла пожежа. Члени ДПД провели евакуацію студентів та персоналу, повідомили ДСНС про надзвичайну подію. Рятувальники, які прибули на виклик, встановили, що в середині приміщення залишилися троє людей. Виявлених постраждалих людей евакуювали у безпечне місце для надання необхідної домедичної допомоги.

      Завдяки спільним діям членів ДПД та рятувальників вдалося швидко ліквідувати пожежу, вчасно надати допомогу постраждалим та уникнути значних матеріальних збитків.
      Дякуємо за співпрацю у проведенні тренувань працівникам 16 ДПРЧ (м. Ніжина) 4 ДПРЗ Управління ДСНС України у Чернігівській області.
Альона Шкодин, провідний інженер з охорони праці

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111