ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В КОЛЕДЖІ ТРИВАЄ

       Одним з головних кроків у житті кожної молодої людини є вибір професії. Від правильного розв’язання питання «Ким бути?» – багато в чому залежить вся подальша доля людини. Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.
       Протягом усього року в коледжі триває активна профорієнтаційна робота, до якої залучаються викладачі, співробітники та студенти нашого закладу. Студенти коледжу відвідують школи, в яких вони колись навчалися, зустрічаються з теперішніми випускниками та розповідають їм про коледж, ненав’язливо та вміло доносячи позитивну інформацію про його життя, традиції. Викладачі, відвідуючи заклади загальної середньої освіти, презентують наші спеціальності, запрошують випускників на Дні відкритих дверей.
       Закінчується навчальний рік і багато учнів міста Ніжина, Ніжинського району і, загалом, всієї Чернігівської області стануть перед вибором майбутньої професії.
       Так, в рамках профорієнтаційних заходів, 12 травня на базі Ніжинської ЗОШ № 13 відбулася зустріч викладача циклової комісії спеціальних економічних дисциплін Наталії Лавської з учнями 9 класу, які уважно слухали інформацію щодо особливостей вступу в 2023 році та освітніх програм, за якими здійснюється підготовка в коледжі, про відпочинок та дозвілля студентів, екскурсійні поїздки та діяльність студентських наукових гуртків. Крім того, особлива увага була приділена діяльності підготовчих курсів, які відіграють важливу роль при підготовці до складання усних співбесід в коледжі.
Приємно відзначити, що дана зустріч мала продовження і 23 травня учні школи завітали до нашого коледжу, де їм було організовано теплий і радужний прийом.
       Перед присутніми виступила директор коледжу Олена Литовченко, яка ознайомила гостей із структурними підрозділами коледжу, організацією освітнього процесу, матеріально-технічною базою, можливістю ступеневої освіти й наголосила на перевагах навчання в нашому закладі освіти. Цікавою стала для гостей інформація про безліч заходів, які організовуються і проводяться в нашому закладі. Із задоволенням гості слухали про культурно-масову, спортивну та громадську діяльність, про можливість усіх бажаючих реалізувати свої таланти в спортивних секціях або гуртках художньої самодіяльності.

       Далі відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Тетяна Носкова ознайомила присутніх з основними етапами вступної кампанії 2023 року та проінформувала щодо особливостей цієї кампанії, а також додаткових можливостей для майбутніх абітурієнтів, які допоможуть їм вступити до коледжу на престижні спеціальності й успішно навчатися, у тому числі за рахунок коштів державного бюджету.

       Далі було надано слово викладачам коледжу, керівникам студентських наукових гуртків Анні Калініченко, Олександру Кириченку, Олександру Микулі, Ірині Савченко та студентам – членам наукових гуртків, які продемонстрували лише частину своїх здобутків, тим самим викликавши неабиякий інтерес в учнів.

       На завершення кожен із гостей мав можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді, а також на згадку про зустріч отримав рекламні матеріали про наш заклад. Сподіваємося, що ця зустріч не остання і влітку, під час вступної кампанії, ми зустрінемося знову!

   

Наталія Лавська,
викладач циклової комісії спеціальних економічних дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111