«ПРОГРЕС» НЕ СТОЇТЬ НА МІСЦІ

     
       У рамках проведення тижня циклової комісії електроенергетики та систем автоматизації 17 жовтня 2019 року студенти четвертого курсу груп АН161 та ЕН161 разом із викладачами циклової комісії електроенергетики та систем автоматизації Наталією Соломко, Тарасом Давиденком та Михайлом Олешком відвідали екскурсію на ДП НВК «Прогрес».

        Державне підприємство Науково-виробничий комплекс «Прогрес» є юридичною особою, зареєстрованою в Україні, яке виробляє і реалізує продукцію, виконує роботи та надає послуги. Підприємство засноване в 1971 році і успішно випускає продукцію з 1974 року. Комплекс є режимним об'єктом, входить до складу Державного концерну «УкрОборонПром».

        Відвідали електричну підстанцію ДП НВК «Прогрес». Екскурсію на підстанції проводив замісник головного інженера Володимир Близнюк. Студенти із захопленням розглядали представлені розподільні пристрої високовольтних мереж, систему автоматизації та захисту, лінії електропостачання різної напруги. Крім того, студенти мали змогу почути й побачити в роботі потужні трансформатори, сучасні модернізовані ділянки розподільчих пристроїв, а також оглянути зсередини демонтоване обладнання. Адже, саме завдяки такій екскурсії у студентів є можливість побачити в роботі те обладнання й механізми, з якими знайомляться під час аудиторних занять. Під кінець екскурсії кожному студенту на згадку подарували ізолятор. 

       Після ознайомлення із роботою підстанції, студентів запросили до цеху механічного виробництва, де проводив ознайомчу екскурсію заступник начальника цеху Валерій Цехмістер та інженер конструктор Тарас Давиденко.

При виготовленні виробів застосовуються наступні технологічні операції: токарні, фрезерні, слюсарні, шліфувальні, полірувальні, литва під тиском пластмас, термообробка, електромонтаж, збірка. У процесі виготовлення використовуються передові технології і техніка: верстати з ЧПУ, оброблювальні центри, координатно-вимірювальні машини. Схеми і креслення розробляються з використанням сучасних комп'ютерних програм. Упроваджена міжнародна система управління якістю ISO 9001:2008.

       Закінчилася екскурсія обговоренням побаченого та обміном враженнями. Деякі студенти виявили бажання пройти стажування та переддипломну практику на даному підприємстві.
 
Соломко Наталія, голова циклової комісії електроенергетики та систем автоматизації

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111