ПРОТИПОЖЕЖНЕ ТРЕНУВАННЯ
З метою підвищення рівня пожежної безпеки та підтримання надійного протипожежного режиму у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж»22 травня було проведено протипожежне тренування, підготовка до якого відбувалася на виконання вимог наказу ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України «Про практичні тренування працівників і студентів закладів та установ у разі виникнення пожежі» (№ 457 від 27.04.2018) та плану-графікупроведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань коледжу з питань цивільного захисту.
![](/media/foto/news/news_20180523_012.jpg)
Тема тренування − діїпрацівників та студентів закладу при виникненніпожежі та проведенняевакуації.
Підготовкадо тренування здійснювалася відповідно до календарного плану: зі студентами та викладачами проводилися інструктажі щодо дій при пожежі, демонструвалися навчальні фільми з евакуації та навичок застосування вогнегасників.
У рамках тренування відпрацьовувалися евакуація працівників, студентів, атакож дії керівників структурних підрозділів, які повинні були навчитися оперативно приймати правильні рішення при пожежі до прибуття пожежних підрозділів.
![](/media/foto/news/news_20180523_015.jpg)
Позитивним результатом тренувань стало те, що всі учасники освітнього процесу коледжу ще раз усвідомили необхідність особистої підготовки та в цілому навчального закладу з питань пожежної безпеки; керівний склад та відповідальні особи з питань ЦЗ удосконалили свої практичні навички з організації та проведення заходів захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.
Усі студенти та працівники закладу закріпили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах виникнення пожежі.
Альона Шкодин, провідний інженер з охорони праці
![](/media/foto/news/news_20180523_018.jpg)