Раціонально організована профорієнтаційна робота сьогодення – успішне майбутнє закладу освіти

      З початком нового навчального року гостро постало питання щодо необхідності раціонально організувати та запровадити нові методи ведення профорієнтаційної роботи, від якої залежить сьогодення і майбутнє коледжу. І, звичайно, розширюючи з кожним роком перелік заходів щодо залучення майбутніх абітурієнтів до нашого закладу, дуже важливою і невід’ємною складовою цього процесу залишаються поїздки ініціативними групами в заклади загальної середньої та професійно-технічної освіти області, що дають змогу особисто зустрітися з їх випускниками, поспілкуватися та відповісти на запитання, які найбільше цікавлять учнів та студентів. 

       Так, протягом місяця викладачі коледжу разом зі студентами об’їхали 17 районів Чернігівщини та відвідали навчальні заклади більше ніж у 90 населених пунктах.

       Випускників знайомили з особливостями вступу до коледжу у 2019 році. Майбутнім абітурієнтам було надано детальну інформацію про спеціальності, які можна отримати у закладі, про перспективи навчання, можливість реалізації ступеневої системи освіти та можливості міжнародного стажування студентів.

       Приємно вразило, що школярі та учителі багатьох шкіл області добре знають наш заклад освіти, оскільки деякі їх випускники були або на даний час є студентами коледжу. До викладачів коледжу було багато запитань, тому що учнів цікавило все: починаючи від інформації про навчальну, культурно-масову роботу, спортивне життя студентів, до вартості за навчання, можливості й умов проживання у студентському гуртожитку. Випускники намагались більше дізнатись про майбутні професії, за якими вони будуть мати можливість працевлаштуватися після отримання диплома та переваги на ринку праці.

       Окремі слова вдячності студенткам коледжу Лаврінець Катерині, Мусієнко Маргариті, Савостьяновій Тетяні та Шевченко Мілані, які під час зустрічей ділилися з учнями області своїми враженнями про насичене та цікаве студентське життя у коледжі.  

       Школярі отримали яскраві й змістовні буклети з відомостями про коледж, усіх учнів 9-11 класів та випускників ліцеїв було запрошено відвідати Ніжинський агротехнічний коледж, зокрема взяти участь у Дні відкритих дверей, що відбудеться 09 листопада 2019 року об 11.00. 
 
Тетяна Шеїн, заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111