РОБОЧИЙ ВІЗИТ РЕКТОРА

       До Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу з робочим візитом завітали ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко і начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Олег Єресько.

       Станіслав Миколайович ознайомився з матеріально-технічною базою коледжу, поспілкувався зі студентами та працівниками закладу. На зустрічі з адміністрацією коледжу на чолі з директором Оленою Литовченко було обговорено актуальні питання щодо діяльності, фінансування, якості освітнього процесу, перспектив розвитку коледжу. Ректор підняв питання умов проживання студентів у гуртожитку, здорового харчування, позитивної мотивації до навчання.

       Далі відбулася зустріч з колективами та студентськими активами Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу за участі голови Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслава Івашина.
       Зі словами вдячності ректорові Університету за підтримку, відстоювання інтересів працівників освіти і студентства виступили керівники закладів Василь Лукач і Олена Литовченко.

       Станіслав Миколайович прозвітував про діяльність Університету за п’ять років. Акцентував увагу на тому, що у рамках реалізації програми «Голосіївська ініціатива – 2020» та «Голосіївська ініціатива – 2025», Університет стрімко зміцнив свої позиції з міжнародної, наукової, виробничої, фінансової та виховної діяльності. Відзначив позитивну динаміку рейтингу Університету, у тому числі на міжнародному рівні.

       Наголосив на необхідності продовження нарощення кадрового потенціалу, розвитку матеріально-технічного забезпечення, тісної співпраці з виробництвом та бізнесом з метою якісної підготовки фахівців для національної економіки. 
        Від імені Ніжинської районної державної адміністрації виступив голова Вячеслав Івашин, який окреслив стан освітянського середовища в районі та подякував керівництву Університету за чітко визначені пріоритети в підготовці фахівців.

       Під час зустрічі з викладацьким та студентським колективами ректор відповідав на питання щодо місця коледжів і технікумів у структурі освіти України, необхідності підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, збільшення ліміту стипендіального забезпечення для студентів, які навчаються на місцях державного замовлення.
       Колектив Ніжинського агротехнічного коледжу підтримує позицію Станіслава Ніколаєнка щодо бачення розвитку Університету, його відокремлених підрозділів та освітньої галузі України в цілому.
Тетяна Шеїн, заступник директора з навчально-виховної роботи,
Наталія Шевченко, заступник з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111