РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТОЖИТКУ НЕ ПРИПИНЯЮТЬСЯ НІ НА МИТЬ

       Забезпечення комфортних умоів проживання в студентському гуртожитку – одне з пріоритетних завдань адміністрації Ніжинського фахового коледжу НУБіП України на чолі з директором Оленою Литовченко. Протягом 10 років діяльності коледжу, як окремого закладу освіти, особлива увага придіялється також і покращенню умов проживання здобувачів освіти в гуртожитку, розширенню його інфраструктури, забезпеченню умов для саморозвитку, занять спортом, проведння дозвілля тощо.
       На кожному поверсі було здійснено капітальні ремонти з відповідним умеблюванням приміщень загального користування (кухонь, кімнат гігієни, санвузлів, душової кімнати). Здійснено заміну електрообладнання в житлових кімнатах і коридорах; продовжуються поточні ремонтні роботи студентських кімнат; триває процес заміни вікон на енергозберігаючі, кімнатних дверей та застарілих меблів на нові; замінено вхідні та двері аварійного виходу.
       Тільки цьогоріч 15 мешканців гуртожитку отримали нові приліжкові тумбочки та за результатами Конкурсу на кращу кімнату, мешканці ще трьох кімнат отримали цінні подарунки від профспілкового комітету коледжу на чолі з його головою Петром Дейкуном.
       Навчальний рік завершується і, традиційно, перед від’їздом на канікули студенти наводять порядки в кімнатах, здають інвентар, яким користувалися протягом року…
      Працівники гуртожитку також активно працюють, готуючи гуртожиток до початку нового навчального року. Адже на літній період планів дуже багато: поточні та капітальні ремонти житлових кімнат, коридорів та сходинкових клітин, часткова заміна кімнатних дверей і вікон, оновлення меблів та придбання необхідного інвентарю, закупка миючих та дезінфікуючих засобів.
       Ми не зупиняємося, а й надалі працюємо над оновленням матеріально-технічної бази, покращенням умов проживання в гуртожитку, щоб кожен студент і співробітник нашого коледжу почував себе затишно і комфортно.

Світлана Бугерчук,
завідувач гуртожитку

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111