ЩОКВАРТАЛЬНИЙ СЕМІНАР-НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ТА ЗАВІДУВАЧІВ БІБЛІОТЕК ВСП НУБІП УКРАЇНИ

       8 вересня 2021 року наукова бібліотека НУБіП України провела в режимі онлайн черговий семінар-нараду для директорів та завідувачів бібліотек відокремлених структурних підрозділів університету.

      Засідання відкрив Олександр Санченко, начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання,  який  у вітальному слові відзначив важливість проведення таких заходів як можливості обміну досвідом.

      Директорка наукової бібліотеки НУБіП України Тетяна Кіщак представила учасникам доповідь на тему «Акредитація освітніх програм: вимоги до бібліотеки», зосередивши особливу увагу на забезпеченості навчальних дисциплін сучасними навчальними виданнями в друкованому та електронному форматі, наявності фахових періодичних видань, електронних ресурсів, відзначивши при цьому, що наукова бібліотека НУБіП України готова надати необхідну методичну та інформаційну підтримку відокремленим підрозділам.

       Неллі Маркова-Пипко, заступниця директорки наукової бібліотеки, поділилась досвідом щодо проведення занять з інформаційної культури у цікавому та креативному форматі для студентів-першокурсників.
На завершення Тетяна Кіщак поділилась особистими враженнями щодо бібліотеки Університету штату Пенсильванія, яку відвідала з робочим візитом у липні 2021 року.
      Щиро дякуємо нашим колегам з базового університету за проведену зустріч та надану інформацію. Обмін досвідом і методична підтримка – цінна допомога також для організації роботи нашої бібліотеки.
 
Ірина Скальницька,
провідний бібліотекар

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111