СЕМІНАР «ДИДАКТИКА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»

12  грудня 2017 року на базі Науково методичного центру «Агроосвіта»  відбувся семінар «Дидактика підвищення кваліфікації в галузі сільського господарства», організатором якого є Німецько-український аграрний демонстраційний та навчальний центр.
Основними темами семінару були: визначення та зміст дидактики, історичні аспекти у навчанні та його зміни, методичне навчання в групі, інновації у навчанні з огляду на подальший розвиток сучасного сільського господарства.
На семінарі були присутні близько 40 представників закладів різних аграрних напрямків, працюючих або майбутніх тренерів для підвищення кваліфікації в галузі сільського господарства. Наш навчальний заклад представляли методист навчально-методичного підрозділу, викладач дисципліни «Основи агрономії» Наталія Лавська та голова циклової комісії технічного сервісу та експлуатації машин і обладнання, викладач дисципліни «Ремонт машин і обладнання» Олександр Кириченко.
Референтом даного заходу був Даніель Клее, який активно займається навчанням та підвищенням кваліфікації в галузі сільського господарства.  Його професійний шлях включає в себе професійне навчання на садовника, здобуття ступеня магістра в університеті м.Редінг (Великобританія) та здобуття ступеня доктора у Міжнародному Університеті Вашингтону (США) по спеціальності «Навчання тренерів в галузі сільського господарства». Сьогодні основним його завданням є передача своїх знань про методику та організацію навчання в аграрній галузі спеціалістам європейських та азіатських країн.
Даніель Клее ознайомив присутніх з особливостями підготовки фахівців аграрної сфери Німеччини до подальшої професійної діяльності. За допомогою проведених тренінгів учасники семінару мали змогу удосконалити свої професійні навички у процесі практичної підготовки студентів.
При підведенні підсумків референт дав кілька цінних практичних порад щодо підвищення кваліфікації в галузі сільського господарства.
Наталія Лавська, методист навчально-методичного
підрозділу, викладач дисципліни «Основи агрономії»

 

 

111111