СПАРТАКІАДА – 2018
04 січня 2018 року, напередодні Різдва Христового, в приміщенні спортивного залу за багаторічною традицією відбулася Спартакіада викладачів та співробітників двох навчальних закладів: Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу.
В заході прийняли участь усі бажаючі, не звертаючи уваги ані на вік, ані на посади та наукові звання: з радістю та дитячим задором поринули присутні в атмосферу веселих спортивних змагань та конкурсів.
Всі учасники розподілилися на три команди: «Бульдоги!», «Кубики» та «Лімпопо»; членами журі були досвідчені викладачі фізичного виховання, яким в нелегкій справі допомагали активні вболівальники.
Після досить нелегких випробувань, за підсумками всіх естафет
(з мінімальною різницею балів), було справедливо визначено результати зимової спартакіади:
І місце – команда «Лімпопо»;
ІІ місце – команда «Бульдоги»;
ІІІ місце – команда «Кубики».
Всі команди-учасники змагань та найактивніші вболівальники були нагороджені солодкими призами.
Дякуємо викладачам фізичного виховання за чудову організацію Спартакіади, а також усім учасникам та вболівальникам за те, що подарували заряд гарного настрою!
Усім бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, подальших успіхів й натхнення!
Юрій Булавенко,
керівник фізичного виховання
![](/media/foto/news/news_20180105_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_021.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_027.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_033.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180105_036.jpg)