СПАРТАКІАДА – 2020 «На старт! Увага! Руш!»

       10 січня  2020 року за багаторічною традицією в приміщенні спортивного залу відбулася Спартакіада викладачів та співробітників Ніжинського агротехнічного коледжу. Даний захід було організовано цикловою комісією фізичного виховання за підтримки профспілкового комітету коледжу.  

       У спортивних естафетах прийняли участь усі бажаючі, не звертаючи уваги ані на вік, ані на посади та наукові звання: з радістю та дитячим задором поринули присутні в атмосферу веселих спортивних змагань та конкурсів.

Учасники спартакіади розподілилися на дві команди: «Рататуй» та «Агро»; членами журі були досвідчені викладачі фізичного виховання, яким в нелегкій справі допомагали активні вболівальники.

       Протягом усіх змагань обидві команди йшли нога в ногу з однаковою кількістю балів, але остання естафета на долі секунд вивела команду «Рататуй» в переможці.

       Безпосередня участь викладачів у подібних естафетах – це цінний досвід, який сприяє зростанню їх спортивної майстерності, а також мотивації студентської молоді до занять спортом, формуванню  потреб у здоровому способі життя.

Команди-учасники змагань та найактивніші вболівальники були нагороджені солодкими призами.

       Дякуємо викладачам фізичного виховання за чудову організацію Спартакіади, а учасникам – нашим спортсменам – велика подяка за високий спортивний дух, майстерність та самопожертву за ради командного успіху! Також дякуємо вболівальникам за те, що подарували заряд гарного настрою!
       Усім бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, подальших успіхів й натхнення!
 
Юрій Булавенко,
керівник фізичного виховання

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111