У дні проведення європейського чемпіонату з футболу наші студенти та викладачі були не тільки активними вболівальниками, а й учасниками власних спортивних баталій. 16 червня збірна студентів гуртожитку зустрілася на спортивному майданчику зі збірною викладачів коледжу. Гра пройшла у дружній, але запеклій боротьбі. Викладачі більш зважено розподілили свої сили і у другій половині зустрічі виявили свою перевагу. Гра завершилася з рахунком 5:2 на користь викладачів коледжу.
![](/media/foto/news/news_20210617_023.jpg)
Громадська організація «Спортивний клуб «Прометей» привітала всіх учасників зустрічі солодкими нагородами.
Бажаємо всім спортивного здоров’я. Студентам удачі під час сесії, а викладачам мудрості і розуміння.
Володимир Шевченко,
гравець збірної викладачів
![](/media/foto/news/news_20210617_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210617_027.jpg)