Справний транспортний засіб – запорука безпечного руху на дорозі!

        У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в коледжі був проведений круглий стіл «Безпека на дорозі. Вимоги до транспортних засобів», організований викладачем циклової комісії з транспортних технологій Віктором Горбачем.
Під час проведення заходу студенти спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (група ЕН161) та інші учасники заходу обговорювали вимоги законодавства щодо забезпечення безпеки руху в частині, що безпосередньо стосується експлуатації транспортних засобів.
       Звичайно, що дотримання правил та безпеки дорожнього руху, в першу чергу, залежить безпосередньо від кожного з нас, але не буде зайвим нагадування також про вимоги правил дорожнього руху щодо несправностей транспортних засобів, при виникненні яких забороняється подальший рух, а саме:
– робоча гальмова система чи рульове керування не дають змоги водієві зупинити транспортний засіб або здійснити маневр під час руху з мінімальною швидкістю;
у темну пору доби чи в умовах недостатньої видимості не горять лампи фар або задніх габаритних ліхтарів;
під час дощу або снігопаду не працює склоочисник з боку розміщення керма;
зіпсований тягово-зчіпний пристрій автопоїзда.

         Актуальними питаннями, що також були винесені на обговорення під час Круглого столу – це дії водія щодо виникнення в дорозі інших несправностей транспортних засобів, при яких водій повинен вжити заходів для їх усунення. У випадку, якщо це зробити неможливо – необхідно рухатися якомога коротшим шляхом до місця стоянки або ремонту, дотримуючись запобіжних заходів.
 
               Віктор Горбач,
викладач дисципліни «Правила дорожнього руху»

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111