СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ – ПРИЗЕРИ МІСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ТА ВІДКРИТИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

07-08 жовтня 2021 року на міському стадіоні «Спартак» пройшли змагання з легкої атлетики серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Ніжина, до участі в яких також були запрошені студенти Ніжинського фахового коледжу НУБіП України.
       Змагання проводилися за декількома видами: біг на дистанції 100, 200, 400, 800 метрів; стрибки у довжину; штовхання ядра та естафета 4 по 100 метрів.
       В напруженій боротьбі в загальнокомандному заліку студенти коледжу посіли почесне ІІ місце!
       В індивідуальному заліку отримали наступні результати:
       Парубець Максим (група МН201) – І місце (біг на дистанцію 100, 200 метрів, стрибки у довжину, естафета 4 по 100 метрів);
       Горох Олександр (група МН211) – ІІ місце (штовхання ядра);
       Ругаль Кіріл (група АН201) – ІІІ місце (біг на дистанцію 400 метрів);
       Нечваль Артем (група ЕН211) – ІІ місце (біг на дистанцію 800 метрів);
       Естафета 4 по 100 метрів – І місце (Парубець М. – група МН201, Нечваль А. – група ЕН211, Гненюк В. – група КН201, Калитка Н. – група ЕН201).

Участь наших спортсменів у міських змаганнях стала своєрідним тренувальним етапом перед Відкритими обласними змаганнями з легкоатлетичного кросу серед здобувачів освіти пам’яті В.Ф.Філіпова, які пройшли 09 жовтня 2021 року в місті Чернігові на базі СДЮШОР з лижного спорту. Від нашого закладу участь брали дев’ять студентів – кращих легкоатлетів коледжу, які показали чудові результати як в індивідуальному, так і командному заліку:
  • ІІ місце – команда юнаків (в командному заліку);
  • ІІ місце – команда дівчат (в командному заліку);
  • ІІ місце – Даніш Богдан, група ЕН181 (біг на дистанцію 2000 м, в індивідуальному заліку);
  • ІІІ місце – Савостьянова Тетяна, група КН181 (біг на дистанцію 1000 м, в індивідуальному заліку).