СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ – УЧАСНИКИ ECONOMIST CAREER WAY

       З 18 березня по 27 березня 2024 року студенти другого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Владислав Майоров та Ілля Левченко долучилися до проєкту Economist Career Way, який був організований українською компанією з розвитку бренду роботодавця UGEN.
       Здобувачі освіти Ніжинського фахового коледжу НУБіП України стали учасниками цікавих та пізнавальних майстер-класів від роботодавців: ProCredit Bank, KPMG, Baker Tilly, LDC, Deloitte, Національний банк України, Хлібпром, ВАТ Україна, EY, Cemark, Mazars та PwC. Дізналися таємниці банківської звітності; оновили знання з трансфертного ціноутворення та особливості його в Україні; розглядали теми інвестування бізнесу, бюджетування компанії та фінансової звітності. На тренінгу від LCD обговорювали методи управління ризиками на прикладі реальної компанії. Студенти ознайомилися з особливостями сучасного аудиту; що таке KYC/ AML та чому це важливо для сучасних компаній; використання AI-технологій економістами та багато іншого.
       Протягом всього проєкту учасники виконували цікаві практичні завдання з реального бізнесу, дискутували з експертами фінансів, аудиту та банкінгу, отримали інсайти та лайфхаки відбору в міжнародні та українські компанії.
       За підсумками роботи проєкту кожен учасник отримав ексклюзивний сертифікат.

       Отже, участь у Economist Career Way від UGEN стала цінним досвідом для студентів, який сприятиме їхньому особистому та професійному розвитку.
       Щиро вдячні організатору проєкту – українській компанії з розвитку бренду роботодавця UGEN, а його учасникам бажаємо успіхів!
 
Ірина Терещенко,
викладач дисципліни «Маркетинг»

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111