СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ – УЧАСНИКИ ОБЛАСНОГО НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ЗАХОДУ «Я – ПАТРІОТ»

       З 25 по 27 вересня з метою національно-патріотичного виховання, формування здорового способу життя серед молоді, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму на базі військової частини смт. Десна відбулися змагання обласного національно-патріотичного заходу «Я – патріот», що уже п’ятий рік поспіль проходять на Чернігівщині. Цього року участь у заході приймали близько 150 учасників, які були розбиті на 22 команди.

       У змаганнях традиційно взяли участь студенти Ніжинського агротехнічного коледжу під керівництвом викладача дисциплін «Фізичне виховання» та «Захист Вітчизни» Юрія Булавенка. Честь Ніжинського району захищали студенти 1–2-х курсів, зокрема В’ялий Сергій (група АН181), Даниш Богдан (група ЕН181), Зима Владислав (група ПН191), Макієвський Тимофій (група АН181), Нечеса Владислав (група ПН181), Супрун Євгеній (група МН191).  

       Протягом трьох днів змагань студенти займалися фізичною та військовою підготовкою і на власному досвіді мали можливість відчути, що таке «армійські будні»: хлопці жили в казармах, пройшли теоретичні та практичні навчання із військової та тактичної підготовки на полігоні, позмагалися на дистанції 100 метрів, у метанні ручних гранат, бойовій стрільбі на влучність з автомата АК-74 та підтягуванні на перекладині.

       Крім спортивних заходів, учасники зустрілися з військовослужбовцями – учасниками АТО, оглянули розташування військової частини, у вільний від занять та змагань час переглянули історичні фільми.

       По закінченню зборів було підведено підсумки: за результатами змагань зі стрільбі команда коледжу виборола почесне ІІ місце.
       Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами.
       Вітаємо хлопців, які гідно представили Ніжинщину на обласних змаганнях! Ви показали, що в Україні росте покоління справжніх захисників-патріотів!
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111