Сьогодні, 17 травня, студенти коледжу долучилися до міського заходу з нагоди вшанування 158 річниці перепоховання Кобзаря, який відбувся поряд із Спасо-Преображенською церквою біля Пам’ятного знаку «Останній шлях Кобзаря». Саме тут 17 травня 1861 року відбулося відспівування українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка.
![](/media/foto/news/news_20190517_045.jpg)
Після панахиди, яку відправив настоятель церкви отець Петро, звучали авторські поетичні твори вихованця Ніжинського обласного педагогічного ліцею та музичні твори у виконанні ансамблю бандуристів Чернігівської музичної школи №1 імені С. Вільконського «Соколики».
![](/media/foto/news/news_20190517_047.jpg)
Подібними заходами ми вкотре стверджуємо, що пам'ять про Кобзаря живе і житиме у пам’яті українців.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20190517_051.jpg)