СТУДЕНТИ НА ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ – ЧЕМПІОНИ НІЖИНЩИНИ З ЛИЖНИХ ПЕРЕГОНІВ

23 січня 2019 року на міському стадіоні «Спартак» відбувся чемпіонат з лижних перегонів, який був організований відділом з фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради та сектором сім’ї, молоді та спорту Ніжинської райдержадміністрації.

До участі долучилися спортсмени різного віку та статі: хлопці, дівчата, чоловіки, жінки, ветерани спорту, а також команди організацій міста Ніжина та Ніжинського району.

Уже традиційно представники нашого коледжу під керівництвом викладача, голови циклової комісії фізичного виховання Юрія Булавенка взяли участь у лижних перегонах.

Учасники змагань були поділені на чотири вікові категорії: до 16-ти років, до 20-ти років, до 50-ти років і ветерани (50+). У програмі змагань: лижні гонки для дівчат та жінок (1000 м), для школярів та студентів (1000 м), для чоловіків та ветеранів (2000 м), а на завершення змагань пройшла естафета 4 по 1000 метрів. Усього учасниками змагань стало близько 40 спортсменів, а найбільшою вже в котре була команда ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж».
       Наші спортсмени показали гарний результат:
  • серед хлопців до 16 років на дистанції 1000 метрів студентиколеджу вибороли:1-ше місце – Сергій В’ялий, 2-ге місце – Олександр Богданта 3-те місце – Кирило Примаченко;
  • серед хлопців до 20 років на дистанції 1000 метрів наші студенти вибороли 1-ше місце – Володимир Шостка та 3-тє місце – Сергій Сірий;
  • серед жінок на дистанції 1000 м викладач коледжу Світлана Чередник виборола третє місце;
  • серед чоловіків до 50 роківна дистанції 2000 м викладач коледжу Володимир Сахно виборов третє місце із результатом 13,03 хв;
  • серед ветеранів на дистанції 2000 м керівник фізичного виховання коледжу Юрій Булавенко виборов третє місце із результатом 13,42 хв.
  • за результатами естафети 4 по 1000 мзбірна команда викладачів ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж»серед 5-ти команд, які приймали участь посіла третє призове місце.

Усі переможці лижних перегонів були нагороджені медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради.
Вітаємо наших спортсменів-лижників із здобутками! Бажаємо їм нових спортивних звершень!