СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ СКЛАЛИ АТЕСТАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКСНИЙ ЕКЗАМЕН

       14 червня 2022 року Екзаменаційна комісія провела атестацію студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування у змішаному форматі.
       Підготовка та проведення атестаційного комплексного екзамену відбувалась  відповідно до Тимчасового порядку роботи Екзаменаційних комісій та проведення атестаційних комплексних екзаменів  у ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України» у 2021-2022 н.р. в умовах воєнного стану. Екзаменаційна комісія працювала за допомогою інформаційно-комунікативних технологій на платформі Zoom.
       Робота членів Екзаменаційної комісії здійснювалась в очному режимі, окрім голови Оксани Ганяйло, доцента кафедри обліку та оподаткування НУБіП України, яка керувала роботою комісії дистанційно.

       На сьогоднішній день електроні ресурси коледжу дозволяють ефективно вирішувати завдання дистанційного навчання. Для складання екзамену на навчально-інформаційному порталі MOODLE було створено курс «Атестаційний комплексний екзамен» і наповнено його тестовими завданнями відповідно до затверджених форм. Усі студенти вчасно підключилися та успішно виконали екзаменаційні завдання.        Після закінчення екзамену комісія у складі Оксани Ганяйло, Тетяни Романенко, Наталії Потопальської та секретаря Ірини Терещенко, скориставшись відеозв’язком на платформі Zoom та підвели підсумки роботи.

       Голова комісії Оксана Ганяйло зазначила, що завдяки злагодженим та своєчасним діям всіх відповідальних осіб атестаційний комплексний екзамен був організований та проведений належним чином.

       Комісія привітала студентів з успішним складанням атестаційного комплексного екзамену та присвоєнням кваліфікації бухгалтера.
 
Тетяна Романенко,
голова циклової комісії
спеціальних економічних дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111