СТУДЕНТСЬКА НАУКА – 2024

       Вже традиційно навесні Ніжинський фаховий коледж НУБіП України проводить Тиждень студентської науки, метою якого є залучення здобувачів освіти до наукової роботи, участі в наукових гуртках, адже робота на студентській науковій ниві в значній мірі допомагає формувати сучасного, компетентного, висококваліфікованого, конкурентоспроможного та креативного фахівця на ринку праці.

 

 

 

 

       Студентські наукові гуртки є однією з форм наукової діяльності студентів, спрямованої на розширення їх наукового потенціалу й формування навичок науково-дослідницької діяльності.
       Цьогоріч здобутки за 2023-2024 навчальний рік та стратегію розвитку представляли старости дев’яти студентських наукових гуртків:
  • гурток технічної творчості;
  • історико-краєзнавчий гурток «Кліо»;
  • математичний гурток «Вектор»;
  • гурток науково-технічної творчості;
  • екологічний гурток «Життя в стилі ЕКО»;
  • науковий гурток «Ерудит»;
  • науковий гурток «Віртуал»;
  • хіміко-біологічний гурток Aves;
  • науковий гурток «Логіст».
       Представлені доповіді були надзвичайно цікавими, змістовними, побудованими лише на власних розробках та дослідженнях. Безперечно, вражає натхнення й завзятість викладачів і студентів, які презентуючи свої напрацювання в цьому році, уже мають безліч цікавих ідей та планів на майбутнє.
       Варто зазначити, що наукові гуртки постійно розвиваються, урізноманітнюють види своєї діяльності, застосовують інноваційні технології та сучасні методи пізнання для того, щоб якнайкраще розкрити власний потенціал та представити на високому рівні результати діяльності, приймають участь у науково-практичних конференціях, конкурсах і олімпіадах, що значно підвищує їх фаховий рівень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Щиро дякуємо керівникам гуртків та їх членам за наполегливу та плідну роботу. Бажаємо всім учасникам Тижня студентської науки – 2024 подальших успіхів та натхнення для досягнення нових наукових вершин!
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111