Студентська науково-практична конференція «ГЕРОЇ МОЄЇ РОДИНИ»

       11 травня викладачі історії Володимир Шевченко та Наталія Шевченко провели студентську науково-практичну конференцію «Герої моєї родини», присвячену Дню пам’яті та примирення й Дню перемоги над нацизмом у Європі.

       Тематикою конференції стали дослідження студентів власних родинних історій, пов’язаних з Першою й Другою світовими війнами, воєнними діями на сході України, голодоморами та ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС. Кожен учасник представив презентацію або відеосюжет у вигляді інтерв’ю з очевидцями подій. Розповіді про своїх рідних доповідачі підтверджували фотокопіями документів, нагород, фотокарток, розшуканих у сімейних архівах або на інтернет-сайтах.

       Приємно, що відчувався справжній дослідницький інтерес у студентів до минулого через ті родинні історії, якими вони охоче ділилися, тому що кожного з присутніх переповнювало почуття гордості за своїх рідних. А це підтверджує, що підростаюче покоління, в особі присутніх, цікавиться та вивчає історію не тільки своєї країни, а й створює родинне дерево, досліджуючи та продовжуючи книгу свого роду, береже пам’ять про своїх батьків, дідів і прадідів, які боролися за мир і світле майбутнє наступних поколінь.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111