ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО УЖЕ В НІЖИНІ

     
      У рамках проведення тижня циклової комісії електроенергетики та систем автоматизації 17 жовтня 2019 року студенти четвертого курсу груп АН161 та ЕН161 разом із викладачами циклової комісії електроенергетики та систем автоматизації Соломко Наталією, Залозним Романом та Олешком Михайлом відвідали Підприємство «3DPrint». Проводив екскурсію директор даного підприємства, наш випускник, Максим Давиденко.

       Нещодавно думки про те, що на домашньому принтері можна буде роздрукувати будь-що, були із області фантастики. Але на сьогодні мрії фантастів починають набувати споживчої реальності. 3D-принтери виходять на масовий ринок і сьогодні такий «домашній міні-завод» може придбати чи не кожен.

       Перше, про що може подумати людина, яка не зустрічалась із технологією 3D-друку, можна описати декількома словами: «це всього лише дорога іграшка», проте це не так. Технологія тривимірного друку розширила горизонти для медицини, промислового прототипування, освіти. Значення і масштаби цих розширень можуть бути порівняні з винаходом конвеєра, який докорінно змінив існуючі на той час галузі виробництва і дозволив розвиватися новим. Багато експертів пророкують створення фабрик нового формату, які не будуть спеціалізуватися на декількох видах однотипної продукції, а які зможуть виробляти буквально все, що завгодно завдяки універсальності технології 3D-друку та можливостям масштабувати принтер навіть до розмірів цілого будинку.

        Давиденко Максим показав та розповів як моделюється об’єкт за допомогою сучасного програмного забезпечення. Ознайомив студентів з процесом виробництва та продемонстрував виготовлення вази та з’єднувальної деталі.

Також, підприємство «3DPrint» займається гравіюванням металевих, дерев’яних, скляних та пластикових поверхонь. Під час екскурсії ми були свідками народження новенької, оригінальної лінійки.
       Дякуємо Максиму Давиденку за надану можливість ознайомитися з новітніми технологіями виробництва.
 
Роман Залозний, викладач циклової комісії електроенергетики та систем автоматизації

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111