ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СПЕЦІАЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

       31 жовтня відзначається Всесвітній день заощаджень. Традиційно його стали пов’язувати із Всеукраїнським тижнем фінансової грамотності.
        У рамках цього свята в коледжі проходив тиждень циклової комісії спеціальних економічних дисциплін, який був насичений різноманітними та дуже цікавими заходами.

        Перший захід відбувся 28 жовтня. Студенти мали можливість поспілкуватися з директором Чернігівської та Сумської філії ПРАТ СК «Провідна» Сергієм Михайловичом Клименком. У ході розмови обговорювались питання про можливості розвитку страхових послуг в Україні, впровадження нових технологій у страхову діяльність та перспективи подальшого працевлаштування студентів у страховій компанії «ПРОВІДНА».

       29 жовтня студенти відвідали Музей грошей Національного банку України.
Найбільшу увагу студентів привернула колекція пам’ятних монет України, які випустив в обіг Національний банк. Наприкінці екскурсії кожен мав змогу перевірити справжність сучасних банкнот на детекторі валют. Студенти мали унікальну можливість першими побачити купюро номіналом 1000 грн., яку запровадили в обіг з 25 жовтня.

       30 жовтня серед студентів другого та третього курсу спеціальності «Облік і оподаткування» був проведений обліково-економічний квест «Ерудит». Змагалися три команди: Любий мій бухгалтер, Економічні боси та Стандарт. Маршрут містом включав в себе сім зупинок: «Історична»; «Вгадай слово»; «Я клієнт банку»; «Податківці»; «Я казначей»; «Дім життя»; «Знавець казок». Гра була жвавою та пізнавальною. Студенти активно розгадували ребусів, кросворди, займались пошуком прихованого слова в підручнику, пригадували які улюблені казки пов’язані з економікою та обліком. Із захватом розв’язували всі завдання, спираючись на набуті знання зі спеціальності, ерудицію та життєвий досвід. Усі команди показали достойний рівень, у підсумку перше місце здобули студенти команди ЕКОНОМІЧНІ БОСИ, друге місце з однаковою кількістю балів розділи команди ЛЮБИЙ МІЙ БУХГАЛТЕР та СТАНДАРТ. За активну участь в грі іменними призами нагороджені представники команд в номінаціях:
  • Вмію, знаю, можуОльховик Вадим (гр. ОН181)
  • Бачу ціль – не бачу перешкодЛогошко Ірина (гр. ОН171)
  • За волю до перемогиНаполова Богдана (гр. ОН171)

       Завершилося змагання нагородженням, кожна з команд отримала грамоту та солодкі призи.
       31 жовтня студенти та викладачі відділення економіки, логістики та інформаційних систем узяли участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку обліку, логістики та інформаційних технологій в контексті євроінтеграції». У наукових доповідях розглядалися актуальні питання щодо розвитку економіки, обліку та фінансів. Захід був цікавим і пізнавальним водночас. Жваві дискусії та обговорення з проблемних питань зацікавили як студентів так і викладачів. На завершення учасники наголосили на необхідності продовження проведення подібних заходів для обговорення проблемних питань та пошуку шляхів  їх вирішення.

       1 листопада викладачі циклової комісії спеціальних економічних дисциплін та студенти-обліковці підвили підсумки проведення тижня в рамках Всесвітнього дня заощаджень. Обмінялись враженнями від проведених заходів та запропонували запровадити конкурс «Моя майбутня професія» для студентів спеціальності «Облік і оподаткування».
 
Тетяна Романенко,
завідувач відділення економіки,
логістики та інформаційних систем

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111