Тиждень циклової комісії спеціальних економічних дисциплін .

ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ
СПЕЦІАЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
       31 жовтня відзначається Всесвітній день заощаджень. Традиційно його стали пов’язувати із Всеукраїнським тижнем фінансової грамотності.
       У рамках цього свята в коледжі проходивтиждень циклової комісії спеціальних економічних дисциплін,який був насичений різноманітними та дуже цікавими заходами. Розпочався він саме з 30 жовтня, коли студенти груп ОН 171 та ОН 161 відвідали філію Чернігівського обласного АТ «Ощадбанк». Під час екскурсії представники банку познайомили студентів з основними напрямками роботи установи. Усі активно цікавилися перспективами кар’єрного зростання співробітників, можливістю проходження виробничої практики в банку, умовами розміщення коштів на депозитах і кредитування фізичних осіб та підприємств, а також здійсненням переказів коштів у національній та іноземній валюті. На всіпитання було отримано вичерпні відповіді.
       31 жовтня студентита викладачі відділення економіки, логістики та інформаційних систем узяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку обліку, логістики та інформаційних технологій в контексті євроінтеграції».У наукових доповідях розглядалися актуальні питання щодорозвитку економіки, обліку та фінансів. Захід був цікавим і пізнавальним водночас як для студентів, так і для викладачів.

       1 листопада серед студентів другого та третього курсу спеціальності «Облік і оподаткування» був проведений брейн-ринг «Ерудит». Змагалися три команди: Економісти, Фінансисти та Балансисти. Конкурс складався з  семи раундів: «Представлення команд» (візитна картка); «Бліц – опитування»;«Ми зможемо»; «Колесо фортуни»;«Назва рахунка»; «Збирачі бухгалтерських проводок» та розгадування ребусів. Гра була жвавою та пізнавальною. Студенти взяли активну участь у пошуково-економічному квесті. Із захватом розв’язували економічні та облікові завдання, спираючись на набутізнання зі спеціальності та ерудицію. Усі команди показали достойнийрівень, у підсумку перше місце посіли  студенти команди ФІНАНСИСТ, другими були БАЛАНСИСТ, а на третьому місці -ЕКОНОМІСТ.
       Завершилося змагання нагородженням, кожна з команд отримала грамоту та солодкі призи.
 
Тетяна Романенко,
завідувач відділення економіки,
логістики та інформаційних систем

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111