Тиждень циклової комісії з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін завершився

       В рамках тижня циклової комісії з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін для студентів групи МН181 спеціальності «Агроінженерія» викладачем дисципліни «Основи нарисної геометрії та інженерна графіка» Світланою Приходько було проведено конкурс-гру «Цікава графіка», яка спрямована на формування у студентів свідомого ставлення до навчання, сприяння розвитку мислення та творчої активності, навчання аргументовано відстоювати свою та командну думку, виховувати у студентів повагу до себе й думки співрозмовника, упевненість в тому, що перш за все,  знання їм необхідні для отримання обраної професії.
        Під час конкурсу відповіді та активність студентів оцінювала комісія, членами якої були викладачі циклової комісії з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін. За результатами конкурсу краща команда отримала солодкий подарунок.

       Відповідно до плану тижня циклової комісії також відбулася ознайомча екскурсія до Науково-виробничого комплексу ДП «Прогрес». Олександр Сидорець, який вже понад 35 років працює на даному підприємстві, провів студентів коледжу по виробничим потужностям та докладно ознайомив із технологічними процесами в механічному та механо-складальному цехах. Під час екскурсії Олександр Михайлович доводив студентам, що не існує в світі такого виробу, який не можна було б виготовити на даному підприємстві. Також майбутні механіки мали можливість побачити, як працюють нові сучасні верстати із програмованим управлінням, що в 3-х вимірному просторі використовують в автоматичному режимі 27 і більше інструментів, без участі оператора.
       По закінченню ознайомчої екскурсії представники підприємства запросили бажаючих студентів на виробничу технологічну або переддипломну практику, а після закінчення коледжу – на роботу.

       26 листопада, вже традиційно для студентів 3-4 курсів спеціальності «Агроінженерія» було проведено фаховий конкурс «Ми–майбутні агроінженери», під час якого студенти демонстрували свої теоретичні знання, та практичні навички. Особливістю заходу було те, що кожна команда мала комп’ютер із доступом до мережі Інтернет, тому що сучасний інженер без інформаційного простору не може бути успішним та перспективним.

       Усі команди були досить активними і довели, що маючи певні знання та доступ до інформаційного поля, вони готові бути фахівцями у відповідності до вимог часу. За результатами конкурсу кожна команда, незалежно від зайнятого місця, отримала диплом та солодкий подарунок.

       Не менш цікавим завершенням тижня циклової комісії стало відвідування групою МС181ск спеціальності «Агроінженерія» разом із класним керівником групи Олександром Кириченком кінотеатру та перегляд художньої стрічки «Аудсайдери», сюжет якої побудований на реальних подіях далеких 60-тих років минулого століття в період жорсткої боротьби технологій та інновацій в автомобілебудуванні гоночних авто, що приймали участь в знаменитих перегонах «24 години Ле-Ману». Фільм прийшовся до вподоби студентам, які воліють пов’язати свою майбутню професію безпосередньо з автомобілями.

       Дякуємо викладачам, які долучилися до організації та проведення заходів і вкотре довели студентам – майбутнім агроінженерам, що вони обрали правильну і перспективну професію.
 
Олександр Кириченко, голова циклової комісії
з експлуатації машин і обладнання
та фундаментальних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111