8 квітня відбулася онлайн зустріч адміністрації Ніжинського фахового коледжу НУБіП України зі старостами та представниками студентського самоврядування, на якій були розглянуті актуальні питання навчання та студентського життя в умовах перебування на карантині.
![](/media/foto/news/news_20210409_006.jpg)
Відкриваючи захід, директор Олена Литовченко коротко проінформувала про ситуацію в коледжі щодо захворюваності на Covid-19, зупинилася на діяльності закладу освіти, основних подіях та заходах, які відбулися за семестр, відзначила найвагоміші досягнення студентів у предметних олімпіадах та конкурсах, спортивні перемоги. Наголосила на неухильному дотриманні карантинних вимог, оскільки в Україні набирає обертів чергова хвиля зростання захворюваності. Також Олена Володимирівна ознайомила учасників Zoom конференції з результатами анкетування студентів «Заклад освіти очима студента» та запропонувала старостам зібрати більш конкретну інформацію щодо анкетних пропозицій здобувачів освіти.
![](/media/foto/news/news_20210409_008.jpg)
Особливу увагу директор звернула на спільну профорієнтаційну роботу та закликала студентів долучитися до запрошення своїх друзів і знайомих школярів на День відкритих дверей, який відбудеться 17 квітня.
![](/media/foto/news/news_20210409_010.jpg)
Новообрана голова студентської ради Катерина Лаврінець поділилася планами роботи студентського самоврядування на квітень-травень, озвучила пропозиції щодо спільної роботи студради та адміністрації закладу освіти, а також підняла питання щодо фінансування окремих заходів (конкурсів, акцій), які проводитимуться секторами студентської ради.
![](/media/foto/news/news_20210409_012.jpg)
Далі зустріч проходила у форматі питань-відповідей. До обговорення були залучені заступники директора та завідувачі відділень. Особливо студентів цікавили питання щодо освітнього процесу в дистанційному режимі та стипендіального забезпечення.
![](/media/foto/news/news_20210409_014.jpg)
Наприкінці зустрічі директор пообіцяла підтримку, у тому числі й фінансову, запропонованих заходів та подякувала представникам студентського активу за ініціативність і висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю усіх представників колективу задля розвитку коледжу.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20210409_016.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210409_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210409_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210409_019.jpg)