Тренінг «Дослідження особливостей самооцінки особистості»

ТРЕНІНГ «ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ САМООЦІНКИ ОСОБИСТОСТІ»
        16 травня на базі  Ніжинського агротехнічного коледжу відбувся тренінг «Дослідження особливостей самооцінки особистості», на який були запрошені практичні психологи, соціальні педагоги та класні керівники закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Київської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей.

         Захід відкрила директор коледжу Олена Литовченко, яка ознайомила присутніх з історією, структурою, кадровим забезпеченням  та основними напрямами діяльності коледжу. Далі з презентацією доповіді «Психологічна служба навчального закладу» виступила Ірина Степанова, методист кабінету соціально-гуманітарної, виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ Державної установи «Науково-методичний центр «Агроосвіта».

       З результатами дослідження «Самооцінка як фактор становлення особистості студента шляхом залучення до суспільної діяльності» ознайомила учасників тренінгу практичний психолог ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» Ірина Савченко.

       Ґрунтовну доповідь «Психічне здоров’я особистості» та цікаві тренінги запропонувала учасникам заходу практичний психолог Остерського коледжу будівництва та дизайну Тетяна Череда.

       Коуч здоров'я, майстер-тренер Вісбаденської Академії позитивної психотерапії та Українського інституту кросс-культурної позитивної психотерапії і менеджменту, член УСП, автор програм з емоційного здоров'я для дітей і батьків, керівник тренінгового центру «Барви життя» Світлана Підлипська провела тренінг «Роль самоцінності у збереженні емоційного комфорту психолога», у рамках якого допомогла кожному відчути власну самоцінність та поділилася методами релаксації й відновлення.
 
Дякуємо організаторам ДУ НМЦ «Агроосвіта» та всім учасникам
тренінгу за змістовні доповіді, цікаві методики та практичні поради.
Сподіваємося на подальшу співпрацю!
 
Наталія Шевченко,
заступник директора
з виховної роботи

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111