На сьогодні насильство є однією з гострих соціальних проблем. Його жертвами водночас можуть ставати як жінки, так і чоловіки, проте, за міжнародною статистикою, переважна частина насильницьких дій спрямовується на жінок та дітей. Насильство не обмежується фізичною, сексуальною та психологічною шкодою. До нього також відносять залякування, страждання, примус і позбавлення свободи. Насильницькі дії можуть спрямовуватися на одну людину або усіх членів родини, проте є випадки, коли насильство здійснюється проти окремих соціальних груп чи у суспільстві загалом.
Для обізнаності та розуміння як себе вести в разі потрапляння в непередбачувані ситуації, пов’язані з домашнім насильством, для студентів другого курсу спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» групи ПН221 психологом Іриною Савченко був проведений тренінг «Що я знаю про домашнє насильство?».
![](/media/foto/news/news_20231122_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231122_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231122_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231122_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231122_005.jpg)
Пам’ятайте, цю проблему не можна замовчувати!
В разі потрапляння в ситуацію, яка передбачає насильницькі дії фізичного, психологічного, економічного чи сексуального характеру, які відбуваються в сім’ї, звертайтеся до поліції, або телефонуйте на гарячу лінію:
0 800 500 335 або 116123
Ірина САВЧЕНКО,
практичний психолог