У ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

       У 90-х роках Дмитро Григоренко, Сергій Волков, Наталія Забіла, Олександр Пащенко, Сергій Пулінець, Вꞌячеслав Біленко навчалися в Ніжинському агротехнічному коледжі, грали в команді КВК і були лідерами серед студентської молоді. Сьогодні – це дорослі, самодостатні, успішні люди, які є справжніми патріотами України. До повномасштабного вторгнення ворога кожен  займався своїми справами, але війна внесла корективи в життя та змінила не лише сферу зайнятості, але й місце проживання декого, знищивши особисте житло… Війна  об'єднала ту дружню команду, якою, як виявилося, вони були все життя!
       17 вересня 2022 року за ініціативи Сергія Волкова, випускника коледжу, який займається волонтерством з 2014 року, в місті Ніжині був створений волонтерський підрозділ «Кухарська зграя ВОВЧЕНЯТ», який зараз нагадує бджолиний вулик. Велика кількість фантастичних людей доєдналася до цього унікального проєкту. Везуть, несуть, ріжуть, миють, сушать, фасують, відвозять, донатять ... Лише за листопад було заготовлено 6128 пакетів супів та каш, і з них 3000 смаколиків! Доставлено та роздано бійцям ЗСУ 5237 пакетів, а це – 52370 порцій! Усе це дуже надихає!!!
       Сьогоднішні студенти й співробітники Ніжинського фахового коледжу НУБіП України також долучилися до цього неймовірного проєкту: приносили городину, перераховували гроші, а головне – допомагали, як могли, своєю працею.

 

       Студенти 2 курсу спеціальності «Агроінженерія» групи МН211 неодноразово завантажували та розвантажували продукцію, а дівчата спеціальності «Облік і оподаткування» груп ОН211 та ОН201 – її переробляли.

 

       Дякую всім, хто долучався і долучається до цієї благородної справи, зокрема студентам коледжу: Богдану Савченку, Єгору Шерстюку, Олексію Віротченку, Андрію Кудрявцеву, Данилу Угленку, Івану Шкурку (група МН211), Євгенію Скрипніченку, Богдану Оленічу (група МС211ск), Каріні Машталер, Наталії Харчевській, Діані Юрченко (група ОН211), Яні Лозицькій, Анастасії Шадурі (група ОН201)!

 

       Особлива вдячність дівчатам групи ОН211 Дар'ї Коломійченко та Валерії Паливоді, які щодня після навчальних занять і навіть у вихідні дні приходили на кухню «Кухарської зграї» і працювали до ночі. Ви – неймовірні!
       Окрема вдячність Руслану Кубраку, провідному інженеру коледжу, Волонтеру з великої літери за допомогу в транспортуванні городини від населення до волонтерського центру!
 
Ми, українці, – нескорений народ!
 
Ірина Савченко,
практичний психолог

  

  

  

  

  

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111