У КОЛЕДЖІ СТАРТУВАЛИ КУРСИ З ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ

       08 грудня 2019 року на базі Ніжинського агротехнічного коледжу почалися заняття для слухачів курсів з підготовки до вступу. Приємно відзначити, що активна профорієнтаційна робота, яка безперервно проводиться викладачами та студентами коледжу, дає позитивні результати, про що свідчить кількість бажаючих відвідувати курси з підготовки громадян до вступу до закладів вищої освіти. Сьогодні до занять приступили понад 50 учнів закладів загальної середньої освіти як міста Ніжина та Ніжинського району, так й інших районів області, які, зазначимо без перебільшення, в майбутньому готуються стати студентами нашого закладу.  

       Досвідчені викладачі допоможуть майбутнім абітурієнтам підготуватися до складання вступних іспитів з математики  – Наталія Петриченко, викладач вищої категорії, та з української мови – Вікторія Хомич, кандидат філологічних наук, доцент, викладач вищої категорії, викладач-методист.

       У травні, після закінчення роботи курсів, слухачі напишуть підсумкові роботи, за результатами яких матимуть можливість отримати до 50 додаткових балів при вступі.
Щасти вам, абітурієнти 2020 року!
 
Микола Новіков, відповідальний за проведення
профорієнтаційної роботи в коледжі

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111