У КОЛЕДЖІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА В АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЯХ»

       У рамках тижня циклової комісії з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін для студентів перших-третіх курсів спеціальності 208 «Агроінженерія» був проведений тренінг «Перша медична допомога в аварійних ситуаціях». Захід був організований провідним інженером колежу з охорони праці, викладачем дисципліни «Охорона праці» Альоною Шкодин з метою роз’янення студентам, як швидко і правильно зреагувати  та діяти в будь-яких непередбачуваних ситуаціях.

       Під час тренінгу студенти мали можливість ознайомитися зі складом «ідеальної» аптечки та аптечки, якою повинні бути укомплектовані транспортні засоби.

       У другій частина тренінгу тренер на практиці показала, як робити штучне дихання, непрямий масаж серця, а також імітувала процес надання першої медичної допомоги у випадку аварійної ситуації. Кожен студент також мав змогу не тільки почути теорію, а але й попрактикуватися на своєму колезі та отримати неоціненний досвід. 

       Протягом тренінгу студенти ставили запитання, які стосувалися дій з надання першої медичної допомоги. Приємно, що деякі студенти вже дещо знають та вміють.
       Сподіваємось, що отримані знання та вміння врятують не одне життя.
 
Олександр Кириченко,
голова циклової комісії з експлуатації машин і
обладнання та фундаментальних дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111