У НІЖИНСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ НУБіП УКРАЇНИ ВІДБУЛАСЯ VІІІ СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ГЕРОЇ МОЄЇ РОДИНИ»

      У Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України викладачами дисципліни «Історія України» Володимиром Шевченком та Наталією Шевченко традиційно було проведено VІІІ Студентську науково-практичну інтернет-конференцію «Герої моєї родини», присвячену Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 124-й річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України.

       Тематикою конференції стали дослідження студентів власних родинних історій, пов’язаних з Другою світовою та російсько-українською війнами, голодоморами тощо. Близько тридцяти учасників представили презентації. Розповіді про своїх рідних доповідачі підтверджували фотокопіями документів, нагород, фотокарток, розшуканих у сімейних архівах або на інтернет-сайтах.

       Приємно, що відчувався справжній дослідницький інтерес у студентів до минулого через ті родинні історії, якими вони охоче ділилися, тому що кожного з присутніх переповнювало почуття гордості за своїх рідних.
       Пам’ятаймо тих, хто воював за Україну тоді! Шануймо тих, хто бореться за неї сьогодні!
 
Володимир Шевченко, Наталія Шевченко, 
викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111